Logo

Dizni za FIAT PALIO 1.7

Број на оглас: 3544622 | Објавен на: 26.03.2020, 23:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 dizni od fiat 1.7 td ispravni odgovaraat na poveke vozila

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач