Logo

Kupuvam stan vo Ohrid do 45 kvadrati

Број на оглас: 3544623 | Објавен на: 31.03.2020, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2020

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 28.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvan stan da ne e pogolem od 45 kvadrati moze i pomal samo vazno mi e da ima spalna soba ,dnevna i kupatilo. I isto taka da ne e na prizemje i da ne e poskap od 28000 evra. Tel 076 888 233

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Opel

Потврден огласувач