Logo

Renault megane clasic

Број на оглас: 3544685 | Објавен на: 01.06.2020, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault megane registrirano so zelen karton redovno servisirano i odrazuvano bez problemi pali vozi
Oprema:
El na prozori
El na retrovizori
Klima isprvna
Centralno zaklucuvanje zappveke inf
078301467
078526031

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач