Logo

МЕНУВАМ БАНДАЖИ за СЕАТ (5*100 R16) за (5*112 R16 ili R17)

Број на оглас: 3544835 | Објавен на: 29.03.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 215

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 16

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Менувам одлични скоро нови и оригинални бандажи за СЕАТ (5*100 R16)
За исти бандажи за СЕАТ ЛЕОН 5*112
(R16) а може (R17)

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 angjel

Потврден огласувач