Logo

BMW 330 xd

Број на оглас: 3544880 | Објавен на: 06.04.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач