Logo

KAMIN SO KOTEL ALFA PLAM

Број на оглас: 3544952 | Објавен на: 04.04.2020, 08:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zamena na peleti

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 nikolovski nikola

Потврден огласувач