Logo

Imt 509 dizel motokultivator

Број на оглас: 3544995 | Објавен на: 02.04.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prikolica
Plug obrtac
Freza
Kosacica
Tegovi
Grabalici
Kultivatorot e vo ispravna sostojba.

Barajte na ovaj broj 078 763 231

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач