Logo

ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

Број на оглас: 3545032 | Објавен на: 01.12.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ
Произведува Фенико2000-Богданци
Се произведуваат во следните варијанти:
Тросед,двосед,фотелја,масичка..
Тросед две фотелји масичка..
Двосед две фотелји,масичка..
Две фотелји,масичка..
Наменети се за:
Градини/дворишта,тераси,мали станови(дневни соби)
канцеларии,кафичи.....
можат да се произведат по барање на купувачот бојата на металниот дел и бојата на тапацир платното да бидат по желба на купувачот
За подетални информации:
Миле Ванов 078/236990

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ФЕНИКО 2000 - Милчо

Потврден огласувач