Logo

iPhone X 64GB

Број на оглас: 3545036 | Објавен на: 26.03.2020, 22:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: X

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 430 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gorenavedeniot tel. vo odlicna sostojba i bez nitu edna grepka na nego.

Bez zameni i slicno.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач