Logo

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw.105 ks.FUL OPREMA

Број на оглас: 3545050 | Објавен на: 02.06.2020, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS.
PROIZVECEDA KRAJ NA 2006 god. SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
FULL OPREMA. VO ODLICNA SOSTOJBA
SERVISIRANA I REGISTRIRANA .
POGODNA I ZA POCETNICI VOZACI.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач