Logo

Gumi 195.60.15

Број на оглас: 3545080 | Објавен на: 30.03.2020, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva bandazi so gumi M S
195.60.15 za ford, pezo, reno i dr.
Tel.kon.-078 657 042 Ace

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Darko Denkov