Logo

GOLF 5 1.9TDI 77 KW 2005 GOD REGISTIRAN

Број на оглас: 3545089 | Објавен на: 06.04.2020, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI 77 kw 2005 god kolata e vo ekstra sostojba registrirana cela god 4 novi gumi servisirana golem i mal servis povise informaciii na tel

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач