Logo

Nokia telefoni

Број на оглас: 3545100 | Објавен на: 04.04.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: E71

Боја: White

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat poveke modeli na nokia telefoni ispravni, i eden telefon porshe carera so 2 sim karticki, vo dobra sostojba. Mozna e zamena, site za eden telefon.
Prakam po kargo...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Phone

Потврден огласувач