Logo

Opel astra isuzi 1.7 2000 god

Број на оглас: 3545252 | Објавен на: 02.04.2020, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.499 €

1.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel astra 1.7 dti isuzi vo ehtra sostojba registrirana so zelen karton bez nikakvo vlozuvajne 078 352 070 i 071 251 321

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач