Logo

Dizni za 1.7 ohc

Број на оглас: 3545288 | Објавен на: 07.07.2020, 22:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Dizni za 1.7 OHC
Opel astra vectra
Dizel
Prodavam dizni komplet 4
Ispravni se

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач