Logo

Mercedes ML 270 CDI

Број на оглас: 3545289 | Објавен на: 29.03.2020, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes ML 270 CDI
Proizveden 2001god, Avtomatik,163ks
Oprema:
Klimatronik
2 para aluminiumski bandazi so letni i zimski gumi
El stakla,el retrovizori i el. shiber
Tempomat
Greaci na sedista
Centralno zaklucuvanje
Abs
EPC
Low Range
Dzipot e vo odlicna sostojba, redovno servisiran.Ima prostor za korekcija na cenata.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Андон

Потврден огласувач