Logo

Evtino,nov Ozonator,procistuva,sterilizira,navlaznuva vozduh

Број на оглас: 3545312 | Објавен на: 02.04.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Евтино, Нов некористен ултрасоник ОЗОНАТОР донесен од Германија (правен за Германски пазар) го прочистува, навлажнува, стерилизира воздухот(ги уништува вирусите и бактериите) во просторијата.
Посебно поволен за респираторни заболувања, асматичари, срцеви болни, постари особи, мали деца, и сл. со амбиентално светло.

Цена само 1200ден

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 НM

Потврден огласувач