Logo

Samsung Note 9 512gb/8ram

Број на оглас: 3545322 | Објавен на: 26.03.2020, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Note 9

Боја: Black

Интерна меморија: 512 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 27.000 МКД

28.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlichna sostojba bez nitu edna grebnatinka.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач