Logo

Нови ултраквалитетни камионски гуми

Број на оглас: 3545475 | Објавен на: 29.06.2020, 23:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Нови ултраквалитетни и сертифицирани камионски гуми од брендовите COUGAR и DOUPRO.
Достапни димензии:
315/80R22.5
385/65R22.5
Контакт: 078 308 098 и 077 699 366

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач