Logo

Tojota avensis 20 dizel kupena od prv gzada

Број на оглас: 3545493 | Објавен на: 31.08.2020, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.999 €

10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Site servisi vo ovlasten servis 4 novi gumi moze i zamena za pomalo vozilo tel za kontak samo na ovoj broj070 331742 ili078472038

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач