Logo

Se prodava Reno Laguna 2.2 dci

Број на оглас: 3545582 | Објавен на: 24.05.2020, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Reno Laguna 2.2 dciregistrirana cela gofina srvisirana rebrasti klinasti zategaci nov akulumator za poveke infirmaci samo na ovaj broj 078-910-442 samo na ovoj broj ne na toj dolu 078-910-442

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nompa

Потврден огласувач