Logo

KIA CEED SW 1.6 crdi /90KS / 2008god

Број на оглас: 3545644 | Објавен на: 18.09.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Cee'd

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia ceed sw 1.6 crdi /90ka/2008god,
Odlicna sostojba,registrirano do 07.12.2020.
Oprema:10 x airbag, abs, esp, klima, multifunkcionalen volan, zimski gumi, fabricko radiocd,el.prozori,el.retrovizori i dr.
Povekje info na tel-076 482 072-Branko

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 GOLF

Потврден огласувач