Logo

Центар Гевгелија

Број на оглас: 3545752 | Објавен на: 31.03.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: 7ми Ноември бр26

Цена: 18.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Два стана по 100м2.комплетно опремени.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Andon

Потврден огласувач