Logo

ALFA ROMEO 159 19 MJTD 150 KS

Број на оглас: 3545794 | Објавен на: 26.03.2020, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena plateni davacki do registracija

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач