Logo

Skuter 150cc nov

Број на оглас: 3545814 | Објавен на: 04.04.2020, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Vespa

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Housong

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Skutrot e nov ,gataziran so pominati 800km,registriran cela god.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Emil

Потврден огласувач