Logo

Punto 1.1 od prv gazda

Број на оглас: 3546156 | Објавен на: 30.03.2020, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 599 €

699 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fiat punto 1.1 benzin od prv gazda karoseriski zdrava prva boja ekstra motor i menjac nov enterier kuka gumi solidni samo predni amortizeri treba da se smenat za toa ke ima popust na cena

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач