Logo

2 x D1S Xenon 55W 6000k

Број на оглас: 3546157 | Објавен на: 26.03.2020, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: e90

Tип на делови: Осветлување

Цена: 25 €

30 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 xenon novi lambi D1S / D1R 55W 6000k

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Maja

Потврден огласувач