Logo

SAPPHIRE NITRO PLUS RX580 4GB

Број на оглас: 3546160 | Објавен на: 08.04.2020, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


SAPPHIRE NITRO PLUS RX580 4GB за продажба. Користена е за игри. Нема никакви оштетувања и недостатоци.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач