Logo

RENO MEGANE 15 DCI 81 KW 2009 PERFEKTNO

Број на оглас: 3546180 | Објавен на: 26.03.2020, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT MEGABE 15 DCI 2009 GOD PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO 143 000 KM PERFEKTNO VOZILO KAKO NOVO

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач