Logo

Polo 1.2 benzin i plin

Број на оглас: 3546236 | Објавен на: 06.04.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e se ok

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач