Logo

Citroen

Број на оглас: 3546306 | Објавен на: 08.07.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Acadiane

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen xsara 1.8i.automatik exclusive so atestiran plinski ured uvezena od ch vo ekstra sostojba so full oprema registrirana do 06.2020
Automatik
Koza
Senzori za brisaci
Klimatronik
Elektricni stakla
Elektricni ogledala
072249070

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Micev

Потврден огласувач