Logo

VW Polo Classic 1.9

Број на оглас: 3546335 | Објавен на: 26.03.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Polo Clasic 1.9 dizel 97 god prv gazda
Euro kuka registrirana cela godina
tel 075612516 Dimce

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Milan