Logo

Staro lozje na Unkin pat

Број на оглас: 3546612 | Објавен на: 29.05.2020, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1700 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 4 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava staro lozje Vo mestoto unkin pat odma do prugata nad gradeznoto pretprijatie Afion

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач