Logo

Alfa Romeo 156 1.9jtd

Број на оглас: 3546644 | Објавен на: 04.08.2020, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba se funkcionalno po nea registrirana do 8 mesec

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач