Logo

Mercedes C230

Број на оглас: 3546784 | Објавен на: 01.04.2020, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 230

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.100 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nov akumulator pod garancija
Novi letni gumi 17ki so aluminumski felni
Vgraden plinski ured bez atest
Nova prednica smeneta pred 2 meseci
Abs Airbag
Centralno
Elektrika na site prozorci
Istechena registracija
Mozhe zamena samo za Mercedes

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toshe

Потврден огласувач