Logo

PEUGEOT 207 REDIZAJN 1.4 BENZIN

Број на оглас: 3546871 | Објавен на: 06.04.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 54 kw / 73 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do 12.2020
Redovno servisirana vo ovlasten peugeot servis
4 letni 4 zimski gumi michelin novi
Zelen karton
071 344 201

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач