Logo

OPEL INSIGNIA 20 CDTI 160KS COSMO SPORT PAKET FULL

Број на оглас: 3546894 | Објавен на: 04.04.2020, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 118 kw / 160 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL INSIGNIA 20 CDTI 160 KS RACEN MENUVAC COSMO SPORT PAKET SO NAJ FULL OPREMA PLATENI DAVACKI FO REGISTRACIJA

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач