Logo

BMW 118 D

Број на оглас: 3546911 | Објавен на: 07.04.2020, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


BMW 118D
God. 2006
Ful Oprema
Pominati km 210,000 so Servisna
Registriran do 31/12/2020
Proverka na majstor po vasa zelba

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач