Logo

Prodavam Seat Ibiza

Број на оглас: 3546970 | Објавен на: 02.04.2020, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Seat Ibiza 1.2 benzin 64 ks 2002 god. vo odlicna sostojba registrirana do 04 2021 smeneto ulje i filtri 4 novi zimski gumi i 4 odlicni letni pireli gumi, klima ladi perfektno, na kolata raboti se do posledno kopce. Motor na lance, mnogu eftina za odrzavanje. Cena 2100 evra. 070 564 832

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач