Logo

Shimano resin pads

Број на оглас: 3546988 | Објавен на: 25.05.2020, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Compatibility: Shimano XTR-M795/966/965, Saint-M800, XT-M776/775/765, SLX-M8=665, Hone-M601, LX-M585, Deore_M545/535

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Gabriel

Потврден огласувач