Logo

Shimano resin pads

Број на оглас: 3547005 | Објавен на: 05.06.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Resin metal sintered matrix with super-forced power and life, low noise, feel good for Deore LX ALIVIO ACERA NEXAVE resin Brake pads BR-M485 TX805 M445 M395 M575 M475 M416 M396 M525 M465 M355 M495 M447 M486 M446 M4050

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Gabriel

Потврден огласувач