Logo

ALUMINSKI BANDAZI SO GUMI AUDI A8.A6.TOUAREG.TIGUAN.PASSAT

Број на оглас: 3547123 | Објавен на: 20.05.2020, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: Останато

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 18

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


AL BANDAZI SO GUNI 90% NOVI
5×112------235/50/18 GUMI

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач