Logo

Ford Tranzit

Број на оглас: 3547191 | Објавен на: 02.08.2020, 07:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.100 €

2.450 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford Tranzit
1998 godina
2.5 motor pn dizel, 51kw
9 sedista
centralno zalucuvanje
5 stepen racen menuvac
Nov set potisna lamena smeneti
Servisirano
Regestrirano do. 03.2021
Euro kuka
Orinalni 250.000km
Uvezno od Germanija
Maksimalno zacuvano kako novo
Za povece informaci na tel 076 554 812

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Iveko

Потврден огласувач