Logo

iPhone 7 32GB

Број на оглас: 3547429 | Објавен на: 26.03.2020, 22:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 150 €

180 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Go prodavam gorenavedeniot tel. vo mn. dobra sostojba.
Poglednete gi slikite, za bilo kakvo info slobodno javete se.

*BEZ ZAMENI!

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач