Logo

Hilta Makita HR2811 kako nova 800w

Број на оглас: 3547534 | Објавен на: 03.04.2020, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hilta makita orginal japan 800w hr2811 kako nova

Tel za kontakt 071 539 288

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ime

Потврден огласувач