Logo

Golf 5 plus se prodava

Број на оглас: 3547547 | Објавен на: 20.09.2020, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 / 77 kw 105 ks registiran do 18/02/21. ulje promeneto i site filteri.plocki novi napred i rebrasti i zategaci .vodna pumpa .kumplug sajma

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 gligor

Потврден огласувач