Logo

🇮🇹SEAT IBIZA 1.4TDI 80KS 2007G FACELIFT 🇮🇹

Број на оглас: 3547596 | Објавен на: 01.04.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇮🇹🇮🇹SEAT IBIZA 1.4TDI 80KS 2007G FACELIFT PLATENI DAVACKI DO REG CENA 3300E
078236950
KOLATA E KAKO NOVA
UVOZ ITALY
4XNOVI GUMI
2XKLUCA
CLIMA RABOTE

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач