Logo

FORD FOCUS TDCI 2008

Број на оглас: 3547627 | Објавен на: 02.06.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


FORD FOCUS 2.0 TDCI PEUGEOT MOTOR AVTOMATCKI MENJAC 6 BRZINI VO ODLICNA SOSTOJBA REG BT TABLICI FUL OPREMA KLIMATRONIK BORD TEMPOMAT HALOGENKI PARKING SENZORI CD RADIO SO AUX BLUTUT KOMANDI NA VOLAN KOZEN VOLAN I DR REG DO 19 05 2021 GOD MOZI ZAMENA SAMO ZA MERCEDES AUTOMATIK NAD 2003 GOD

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 MICE

Потврден огласувач