Logo

Nissan MURANO dzip, jeep, 4x4,zamena

Број на оглас: 3547666 | Објавен на: 01.04.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Murano

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 172 kw / 234 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema...
Euro Kuka
Kamera pozadi fabricka
Atest plin
Novi gumi napred 2 x zimski i 2 x letni
Greaci na sedista
4x4
Klimatronik
Napraven full servis na motor i menuvac
Registriran so zelen karton
Extra sostojba...
Mozna zamena za avtomobil ne pod 2005g.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 b

Потврден огласувач