Logo

Jeep bandazi 16ki

Број на оглас: 3547667 | Објавен на: 28.03.2020, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 8 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bandazi od jeep shiroki 2001g vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 tooni

Потврден огласувач